Pierwszy wyjazd, pierwsze zwycięstwo

Sosnowiczanki po dobrym meczu wygrywają drugi raz w tym sezonie.

W Poznaniu Nasze koszykarki zaczęły świetnie i wygrały pierwszą kwartę – 33:17. Trafienia Magdaleny Wojdalskiej, Martyny Stasiuk, Martyny Czyżewskiej, Martyny Jasiulewicz, Katarzyny Kocaj i Martyny Jastrzębskiej pozwoliły Naszym koszykarkom spokojnie wejść w mecz. W drugiej kwarcie gospodynie jednak podjęły rękawice i po świetnych dziesięciu minutach wygrały 27:18. Finalnie, na szczęście sosnowiczanki zagrały lepszą trzecią kwartę i po czwartej która była zacięta, wygrały 84:73.

Najwięcej punktów dla Naszej drużyny zdobyła Martyna Czyżewska, która zanotowała 16 „oczek”.

„Jaski” po tym zwycięstwie prowadzą w ligowej tabeli i po ważnych zwycięstwach oczekują kolejnego spotkania, które będzie miało miejsce 26 października, w Aleksandrowie Łódzkim.