Brąz dla Sosnowca

„Jaski” z brązowym medalami.

Nasze koszykarki pokonały przed własną publicznością zespół SMS PZKosz Łomianki i zakończyły sezon 1 Ligi Koszykówki kobiet na 3 miejscu.

Sosnowiczanki źle weszły w mecz. Od pierwszych minut musiały gonić wynik pomimo tego, że przyjezdne grały spokojny ,,basket,,
Pierwsza kwarta zakończyła się rezultatem 19:19, druga 15:11. „Jaski”, które do meczu przystępowały jako faworytki przez 20 minut nie potrafiły znaleźć sposobu na zespół SMS-u.
Na szczęście dla kibiców zgromadzonych na hali przy ulicy Żeromskiego 4c, w drugiej połowie sosnowiczanki grały dużo lepiej i zdominowały poczynania na parkiecie.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 85:60.
Po spotkaniu wręczono drużynie Zagłębia puchar za zajęcie 3 miejsca. Dodatkowo każda zawodniczka otrzymała pamiątkowy brązowy medal.
(19:19, 15:11, 24:14, 27:16)
DSC_0141-2