20 mecz, 20 zwycięstwo

Ostatni mecz sezonu zasadniczego, okazał się dla licznie zgromadzonych kibiców na hali przy ulicy Żeromskiego 4c bardzo szczęśliwy. „Jaski” utrzymały status drużyny niepokonanej.
Po dwudziestu spotkaniach, sosnowiczanki zdobyły komplet, 40 punktów deklasując konkurencję.
W pierwszej kwarcie gospodynie pokazały prawdziwą dominację, wygrywając 20:3. Zanim przyjezdne z Wodzisławia wyszły z amoku po tak piorunującym początku meczu, kończyła się druga kwarta, a na tablicy wyników widniało – 44:17.
W drugiej połowie „jaski” potwierdzały swoją dominację i ostatecznie wygrały całe spotkanie rezultatem – 82:35.

Najlepsza na parkiecie była Martyna Stasiuk oraz Aleksandra Dziwińska. Pierwsza zdobyła 20 punktów, z kolei druga zanotowała 15 oczek na swoim koncie.

Gratulację dla całego sztabu oraz Naszych koszykarek za idealnie rozegrany sezon zasadniczy!
Życzymy aby seria meczy bez porażki trwała jak najdłużej!

Pierwsze spotkanie w fazie play-off, odbędzie się w sobotę, o godzinie 17:00, na hali przy ulicy Żeromskiego 4c.
Przeciwniczkami sosnowiczanek będzie drużyna Grot TomiQ Pabianice.

Prosimy o liczne przybycie, gorący doping podczas tego meczu, jak i regularne uczestnictwo play-offach!

WSTĘP BEZPŁATNY dla wszystkich.

Grajmy razem!