Głuchołazy – ostatni wyjazd fazy zasadniczej

Już dzisiaj, o godzinie 17:00 „jaski” zagrają ostatni mecz wyjazdowy przed fazą play-off.
Przeciwniczkami sosnowiczanek będzie zespół MUKS Chrobry Basket Głuchołazy, z którym Nasze koszykarki wcześniej mierzyły się w hicie Pierwszej Ligi. Tamto spotkanie – wtedy jeszcze dwóch niepokonanych zespołów – zakończył się zwycięstwem „jasek” 86-53, które dalej nie zaznały ligowej porażki.

Z kolei zespół Chrobrego po tej przegranej odnotował cztery kolejne i obecnie podopieczne Tadeusza Widziszowskiego zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Mecz odbędzie się na Hali Sportowej GOSiR, która znajduje się przy ulicy Skłodowskiej 32.

Kolejny mecz jasek, będzie ostatnim w sezonie zasadniczym. Sosnowiczanki przed własną publicznością podejmą zespół Olimpia Wodzisław Śląski. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 3 marca o godzinie 18:00.