Zwycięstwo po ciężkim meczu

Było gorąco!
Przyjezdne sprawiły „jaskom” nie lada problem i po pierwszej kwarcie na hali przy ulicy Żeromskiego pachniało pierwszą porażką sosnowiczanek.
Wszystko za sprawą niesamowitego wejścia w spotkanie koszykarek Enea AZS II Poznań, które zanotowały cztery „trójki” w pierwszych minutach meczu.
Sosnowiczanki nie zdołały w pierwszej kwarcie odrobić strat i schodziły na przerwę przy wyniku 17:21.

Jednak co się odwlecze…

W drugiej „ćwiartce” gospodynie przycisnęły, wspięły się na wyżyny swoich umiejętności i dzięki koncertowej grze odrobiły wszelkie straty i wyszły na imponujące prowadzenie – 48:32.
Zdobyta zaliczka już do końca została przez sosnowiczanki utrzymywana i nic się nie zmieniło wraz z syreną oznaczającą koniec spotkania. „Jaski” wygrywają 91:75.

Najlepiej punktowały dzisiaj: Martyna Stasiuk i Weronika Telenga, które zdobyły odpowiednio 27 i 22 punkty.

Pełne statystyki z meczu

Kolejny mecz jaski rozegrają na wyjeździe, 20 lutego, o godzinie 18:30 z drużyną Tęczy Leszno.