Nowy rok w Sosnowcu, kolejne zwycięstwo

Pierwszy mecz w nowym roku przed własną publicznością, „Jaski” przywitały zdecydowanym zwycięstwem nad zespołem Grot TomiQ Pabianice.
Ostateczny wynik, jednak nie oddaje przebiegu spotkania, ponieważ pierwsza kwarta była niesamowicie zacięta. Dość powiedzieć, że sosnowiczanki na minutę przed przerwą musiały gonić wynik po świetnej grze w pierwszych minutach Magdaleny Grzelak. Ostatecznie jednak gospodynie zakończyły pierwszą kwartę z trzypunktową przewagą i po początkowej nerwówce, zaczęły kontrolować spotkanie już do ostatniego gwizdka sędziego. Wygrywając kolejno 25:8, 17:15 oraz 26:5.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 93:50

Następny mecz sosnowiczanki rozegrają na wyjeździe w niedzielę, 20 stycznia o godzinie 17:00, a ich przeciwniczkami będzie drużyna MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra.

Statystki meczowe