Komplet zwycięstw

Zawodniczki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec zakończyły pierwszą część sezonu z kompletem zwycięstw. Sosnowiczanki rozegrały 10 spotkań z których wszyscy kibice chyba najintensywniej wspominają pierwszy pojedynek tego sezonu – z drużyną Good Lood Kraków.

Aby te słowa stały się prawdą, wczoraj nasze zawodniczki musiałyby odnieść przekonywujące zwycięstwo z zespołem Olimpia Wodzisław Śląski i tak tez się stało, „Jaski” wygrały 96:55.

Skutecznością imponowały przede wszystkim Małgorzata Zuchora i Weronika Telenga, które zdobyły odpowiednio 18 i 21 punktów.

Następny mecz zawodniczki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec rozegrają dopiero w sobotę, 15 grudnia w Krakowie ze wspomnianym Good Lood-em.
Spotkanie odbędzie się na hali Politechniki Krakowskiej, przy ulicy Kamiennej 17.
Godzina meczu zostanie ustalona w ciągu najbliższych dni.