Sobotnia inauguracja sezonu!

Klub Sportowy JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec ma zaszczyt zaprosić Państwa na inauguracyjny mecz. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 29 września 2018.r o godzinie 16:00 na hali sportowej przy ulicy Żeromskiego 4c i zapowiada się szczególnie emocjonująco.

Przeciwnikiem będzie drużyna Good Lood AZS PK Kraków (główny faworyt do awansu), która w ubiegłym sezonie okazał się najlepszym zespołem rundy zasadniczej w swojej grupie. Wiele zawodniczek przyjezdnych miało okazję grać w jednym z najlepszych klubów w Polsce – Wiśle Can-Pack Kraków.

Prosimy o liczne przybycie, gorący doping podczas tego meczu, jak i regularne uczestnictwo w bardzo ważnym dla zespołu, sezonie 2018/2019.

Tego spotkania nie można przegapić.

WSTĘP BEZPŁATNY dla wszystkich.

Grajmy razem!

Bez nazwy-5