Juniorki zaczynają finały

Dzisiaj, 9 maja o godzinie 10:00 juniorki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec rozpoczęły zmagania w meczach finałowych Mistrzostw Polski. Pierwszy mecz niestety przegrały z zespołem PTK CIS Multis Multum Pabianice 45:64.

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec: A. Wojtala 18, K. Zuziak 11, W. Pawlak 6, W. Wołyńska 4, M. Ryng 2, K. Borkowska 2, J. Cieśla 2
Trener: Karolina Szlachta

W drugim meczu jaski niestety znowu przegrywają. Stracie z drużyną VBW GTK Gdynia zakończyło się zwycięstwem gdynianek 65:50.
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec: A. Wojtala 22, W. Pawlak 7, W. Ozga 6, W. Wołyńska(C) 4, K. Zuziak 4, A. Rok 3, M. Ryng 2, J. Cieśla 2
Trener: Karolina Szlachta

Trzeci mecz zakończył się porażką jasek  (46:72) i jutro o godzinie 10:30 zagrają ostatni mecz, którego stawką jest 7 miejsce Mistrzostw Polski.

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec:  Aleksandra Wojtala 22, Wiktoria Wołyńska 8, Aleksandra Rok 6, Weronika Pawlak 5, Martyna Ryng 3, Karolina Zuziak 2
Trener: Karolina Szlachta

W ostatnim meczu sosnowiczanki wygrywają z drużyną MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław 73:60, dzięki czemu kończą Mistrzostwa Polski na 7 miejscu.

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec: Aleksandra Wojtala 28, Karolina Zuziak 17, Wiktoria Wołyńska 11, Martyna Ryng 7, Weronika Pawlak 6, Kamila Borkowska 4

Terminarz i wyniki live

JAS-FBG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II