Półfinały Mistrzostw Polski KU-16

Już dzisiaj kadetki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec rozpoczęły zmagania w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski.
Koszykarki z Sosnowca pojechały do Białej Podlaskiej i mierzyły się w grupie I, gdzie po bardzo dobrym meczu odniosły pierwsze zwycięstwo pokonując zespół ULPKS Iskra Konstantynów – 83:44.

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec: W. Dziedzic 20, P. Pyka 13, W. Ozga 11, K. Borkowska 10, J. Cieśla 6; A. Rok 6, N. Micek(C) 4, K. Jagła 4, Z. Kwiatkowska 4, O. Dyja 3, M. Pełka 2
Trener: J. Dyja

W drugim meczu sosnowiczanki niefortunnie przegrały mecz z zespołem MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski – 52:59.

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec: Patrycja Pyka 22, Natalia Marta Micek 9, Aleksandra Rok 6, Oliwia Dyja 5, Wiktoria Dziedzic 3, Zuzanna Kwiatkowska 2, Julia Cieśla 2, Magdalena Pełka 1, Wiktoria Ozga 1, Kamila Borkowska 1
Trener: J. Dyja

Jutro o godzinie 10:00 jaski podejmą w decydującym meczu drużynę Widzewa Łódź.

Terminarz i wyniki LIVE

JAS-FBG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II