Mecz rozegrany awansem z Mistrzem Polski

Już jutro, w środę 28 lutego Nasze koszykarki zagrają przyspieszony mecz z Mistrzyniami Polski – Ślęzą Wrocław.

W poprzednim spotkaniu obu zespołów, nieznacznie lepsze okazały się zawodniczki z Wrocławia. Wtedy to za sprawą przede wszystkim Marissy Kastanek, która zdobyła 19 punktów, lepsze o zaledwie 5 punktów okazały się przyjezdne.

Tym razem to jaski jadą do Wrocławia po dwóch niezłych meczach przed własną publicznością, które niestety okazały się przegranie. Zespół Ślęzy zajmuje obecnie czwartą pozycję w ligowej tabeli i przegrał zaledwie 5 spotkań, wygrywając trzynaście, co oznacza, że chcąc walczyć o obronę mistrzostwa, ten mecz potraktuje zupełnie poważnie.

Oby Sosnowiczanki zaprezentowały się jak najlepiej na tle bardzo groźnego rywala!

sleza wroclaw logo_RGB