Kolejna dawka sportowych emocji w Sosnowcu!

Już za dwa dni, 31 stycznia o godzinie 17:00 koszykarki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec zmierzą się z zajmującymi ósmą pozycję w tabeli ligowej zawodniczkami Basket 90 Gdynii. Drużyna prowadzona przez trenera Gundarsa Vetra w ostatniej kolejce pechowo przegrał InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp., różnicą zaledwie dwóch punktów, co na pewno zmotywuje przyjezdne do jeszcze lepszej gry.

To, że będzie to trudne spotkanie potwierdza również fakt porażki jasek na trudnym terenie w Gdynii w ramach 4 kolejki gier, wynikiem 85:68. Najlepszymi zawodniczkami w zespole gości są Kahleah Copper, Victoria Jankoska, Kristine Vitola oraz Sofija Aleksandravicius, gdzie każda może pochwalić się skutecznością ponad 10 punktów na mecz.

Po dotkliwej porażce CCC Polkowice również i Nasze koszykarki na pewno będą chciały pokazać się jak najlepiej przed własną publicznością.

Mecz już w środę o godzinie 17:00 na hali przy ulicy Żeromskiego 9.
Wstęp wolny!
Zapraszamy!

Basket Gdynia