Kolejne spotkanie w Sosnowcu!

Po przerwie spowodowanej rozgrywkami Pucharu Polski, koszykarki Energa Basket Ligi wracają na parkiety w ramach 16 kolejki spotkań. Sosnowiczanki przed własną publicznością zmierzą się z drużyną trenera Georgiosa Dikaioulakosa – CCC Polkowice. Będzie to mecz szczególny również z powodu roszady na ławce trenerskiej Naszego zespołu. W meczu z koszykarkami z Polkowic zadebiutuje na ławce trenerskiej Leszek Marzec, który w swojej przeszłości stał za sterami takich drużyn jak ROW Rybnik, Odra Brzeg i PTC Pabianice.

Przed nowym szkoleniowcem nie lada sztuka ponieważ drużyna z Polkowic zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli i imponuje przede wszystkim dorobkiem punktowym tercetu – Alysha Clark Elina Dikeoulakou oraz Bria Holmes.

Jaski z dorobkiem 3 zwycięstw zajmują 10 miejsce.

Mecz już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na hali przy ulicy Żeromskiego 9.
Wstęp wolny!
Zapraszamy!