Dwa dni do końca akcji mikołajkowej!

W najbliższą sobotę, 16 grudnia będzie miało miejsce zakończenie akcji Mikołajkowej!

W czasie meczu BLK z RTS Widzew Łódź, koszykarki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec zorganizują wśród kibiców akcję zbierania prezentów świątecznych dla wychowanków zespołu opiekuńczo-wychowawczego nr 3 w Sosnowcu – Centrum pomocy Dziecku i Rodzinie. Jest to placówka opiekuńczo-wychowawcza dla dzieci w wieku od 9 do 18 lat i przebywa w niej 30 wychowanków.

Nasze koszykarki po raz drugi zorganizowały tak szczytną akcję, ponieważ ubiegłoroczna mikołajkowa inicjatywa zbierania prezentów dla dzieci spotkała się z bardzo dużym odzewem wśród kibiców czego efektem było wiele wspaniałych prezentów. Radość dzieci, wspaniałe świąteczne spotkanie, uśmiech a czasem i łzy wzruszenia młodych wychowanków, motywują do otwarcia serc dla tych dzieci.

Nasi  Kibice w ubiegłym roku podarowali wiele najpotrzebniejszych artykułów kosmetycznych, słodyczy i ubrań. Wystawimy też symboliczną mikołajkową puszkę, a za datki zebrane podczas meczu zakupimy jeszcze dodatkowe, najpotrzebniejsze artykuły dla wychowanków placówki.

W imieniu Naszych Koszykarek już dziękujemy za Państwa wspaniałą dobroczynność, liczymy na wsparcie i zaangażowanie w akcji bowiem zbieranie prezentów kończymy w najbliższą sobotę po meczu ligowym.

Swoją świąteczną paczkę dla wychowanków placówki przygotują także Nasze koszykarki, które wraz z trenerami wcielą się w rolę Mikołaja.
Uroczyste odwiedziny i wręczeniu świątecznych prezentów nastąpi w najbliższy przedświąteczny poniedziałek w wybranej placówce.

Zabaw się z nami w Mikołaja!
WSPÓLNIE OFIARUJMY DZIECIOM DUŻO RADOŚCI i WIELE MAGICZNYCH CHWIL!