Po ostatnie zwycięstwo!

W najbliższą sobotę, 16 grudnia koszykarki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec rozegrają ostatnie spotkanie I rundy sezonu zasadniczego, a przeciwnikiem Naszego zespołu będzie RTS Widzew Łódź.

W ostatniej kolejce spotkań Jaski odniosły trzecie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach BLK, pokonując na wyjeździe zespół PGE MKK Siedlce 71:61. Nasze koszykarki rozegrały dobre spotkanie, a najskuteczniejszymi zawodniczkami okazały się E.Siksniute – 25 punktów i 12 zbiórek, R. Parks 20 punktów oraz S.Skrba z 10 punktami oraz ilością 12 zbiórek.

Mamy nadzieję, że Jaski skoncentrowane przystąpią do kolejnego spotkania i pokuszą się o kolejne zwycięstwo, a tym samym sprawią sobie i Naszym kibicom miły świąteczny prezent. Widzew Łódź przegrał w XI kolejce z zespołem z Gorzowa Wlkp. i obecnie zajmuje trzynaste miejsce w ligowej tabeli.

Serdecznie zapraszamy na godz.17:00 hala Mosir Sosnowiec ul. Żeromskiego 9.
Wstęp wolny!

Widzew Łódź