CCC Polkowice zdecydowanie pokonało JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

W 3 kolejce BLK Nasze koszykarki uległy zespołowi CCC Polkowice 90-61. Faworytem tego spotkania na pewno był zespół reprezentujący Polskę w Eurolidze, który jednak niespodziewanie rozpoczął sezon od dwóch ligowych porażek. Mecz rozpoczęła celnym rzutem za trzy Naketia Swanier i początek spotkania należał do Jasek.

Łatwe punkty zdobywane po szybkich atakach powodowały, że CCC odzyskiwało rytm i zwiększało przewagę. Do przerwy prowadząc 50 – 30. W kwarcie III i IV koszykarki JAS-FBG podjęły walkę miały dobre fragmenty gry ale miejscowe nie pozwoliły na odrobienie strat z pierwszej połowy. Punkty dla JAS FBG Zagłębie Sosnowiec zdobyły Parks 11, Skrba 10, Swanier 9,  Siksniute 8, Misiuk i Rozwadowska po 7. Kolejny mecz Nasze koszykarki rozegrają w niedzielę w Gdyni.

749