KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec rozpoczyna nowy sezon

W środę, 9 sierpnia koszykarki KS JAS-FBG Zaglębie Sosnowiec rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu 2017/18.

Będzie to trzeci sezon w ekstraklasie kobiet dla Naszych koszykarek. „Jaski” w środę przeszły badania laboratoryjne i lekarskie. Od czwartku rozpoczęły się pierwsze treningi motoryczne w terenie oraz na siłowni. Odbyły także treningi koszykarskie w hali Mosir przy ul. Żeromskiego 9. Nasze koszykarki przygotowywać się będą do sezonu na swoich obiektach, w planie mają również rozegranie sparingów i meczy towarzyskich.

Pierwszy mecz ligowy sezonu 2017/18 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec rozegra w Toruniu 24 lub 25 września. Inauguracja sezonu w Sosnowcu odbędzie się 30 września. Basketliga kobiet w tym sezonie liczyć będzie 13 zespołów.

Naszym koszykarkom życzymy zdrowia, dobrego sezonu i zwycięstw – a wszystkim Naszym kibicom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji sportowych sięgających zenitu!

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec