Vice lider BLK kolejnym kolejnym przeciwnikiem Jasek

W XI kolejce spotkań przeciwnikiem JAS FBG ZAGŁĘBIE Sosnowiec będzie ubiegłoroczny brązowy medalista Mistrzostw Polski , a obecnie vice lider tabeli BLK.
1 KS Ślęza Wrocław to jedna z najmocniejszych drużyn tegorocznych rozgrywek mierząca w finał rozgrywek, tak więc Nasze koszykarki czeka niezwykle trudne wyzwanie by sprostać takiej ekipie.

W tegorocznych rozgrywkach wrocławianki zanotowały bilans ośmiu zwycięstw i dwóch porażek .
Drużynę prowadzi doświadczona amerykanka rozgrywająca S.Zoll mająca 10 asyst i 11 pkt średnio w meczu .
Rzucającymi skrzydłowymi są amerykanka M.Kastanek 14 punktów na mecz oraz reprezentantka Polski A.Skobel 14,3 pkt/mecz przy 48% skuteczności w rzutach za trzy punkty.

Pod koszem dominuje kolejna amerykanka N.Green dająca średnio 12 punktów i 8 zbiórek. Drugą Polką jest grająca na pozycji 4 reprezentantka Polski A.Kaczmarczyk 8 punktów i 5 zbiórek na mecz.

W rezerwie pozostają ukrainka K.Rymarenko 9,5 pkt/mecz oraz reprezentantka Polski A.Śnieżek 7 punktów na mecz.
Skład wrocławianek uzupełnia była reprezentantka Polski jedna z najlepiej blokujacych w histori ligi wychowanka Sosnowca A.PAŁKA – MAJEWSKA oraz reprezentantki Polski U-20 Z.Sklepowicz i S.Siemienias.

Mecz ze Ślęzą Wrocław zamyka pierwszą rundę rozgrywek, w której nasze koszykarki odniosły cztery zwycięstwa i zajmują VIII miejsce w ligowej tabeli.
Zapraszamy na mecz do hali MOSIR-u w najbliższą sobotę na godz.17.00. Wstęp wolny.

sleza wroclaw logo_RGB